top of page
  • Writer's pictureAllSpark

Kuulume Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu ridadesse

Updated: Jun 5

AllSparkil on hea meel teada anda, et kuulume nüüd Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu ridadesse. AllSparki juht Erki Kimber kommenteerib EETELiga liitumist järgnevalt:

  • Elektritööde osakaal on meie kolmest peamisest ärivaldkonnast (elekter, raudtee, telekom) märkimisväärne. Erialane võrgustik, kompetentside jagamine ning ühishuvide kaitse on valdkonna ettevõtete jaoks väga olulised.

  • Koostöös jõuame rohkem. Oleme veendunud, et AllSpark’i meeskonnal on julgust kujundada tulevikku tehes midagi enamat, kestvamat ja suuremat.

  • Peame oluliseks panustada pädevuste pidevasse arendamisse ja elektriala järelkasvu. Liitu kuulumine annab võimaluse ärikeskkonda laiemalt kujundada ning ka ise seeläbi pidevalt areneda.

EETEL tegutseb aastast 1995 ning selle eesmärk on liikmete ühiste huvide kaitsmine elektriala kutselistes, tehnilistes, ärilistes ja muudes olulistes küsimustes, samuti nii liikmeskonna kui ka kogu elektriala kõrge professionaalse taseme saavutamine ning selle pidev edasiarendamine Eesti Vabariigis ja välismaal.


Pildil AllSpark elektri valdkonna juht Alo Toom ning EETEL nõukogu esimees Krister Peetmaa.

153 views

Recent Posts

See All

Komentáře


bottom of page